دانلود BlackBerry Launcher 1.1.0.5804 لانچر شیک بلک بری اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود BlackBerry Launcher 1.1.0.5804 لانچر شیک بلک بری اندروید بسته هستند

دانلود BlackBerry Launcher 1.1.0.5804 لانچر شیک بلک بری اندروید

دانلود BlackBerry Launcher لانچر بلک بری اندرویدBlackBerry Launcher یک لانچر بسیار زیبا و کاربردی است که از سوی شرکت معتبر BlackBerry برای طراحی و ارائه شده است. محیط این لانچر شبیه ساز لانچر اصلی بلک بری بوده و حس کاملا متفاوتی را به کابر منتقل می نماید. ظاهر منوهای سیستمی گوشی ها و تبلت های اندروید پس از گذشت مدتی بسیار تکراری شده و کاربر را ناراضی نگاه می دارد. سیستم عامل اندروید با قابلیت های متفاوت خود دست طراحان و برنامه نویسان را باز گذاشته تا بتوانند به راحتی هر چه تمام تر منوی برنامه و بازی های گوشی ها و تبلت های اندرویدی را به صورت کامل بازسازی و ویرایش کنند.

محیط بلک بری را با لانچر زیبای BlackBerry در اندروید تجربه کنید!

از ابزارهای فوق العاده بلک بری در برنامه استفاده کنید و اطلاعات سریع و ناب برنامه را به سیستم عامل خود اضافه کنید؛ دارای ابزارهای دسترسی سریع به برنامه های مختلف می باشد و کاربران قادر خواهند بود تا فضای صفحه نمایش خود را هر چه زیباتر به فرم بلک بری درآورده و از ابزارک های جالب آن استفاده کنند. در این لانچر ویجت ها با چیدمان کاملا متفاوت و خلاقانه ای با نام BlackBerry® Pop-Up Widgets وجود دارند، به طوری که دیگر نیازی به اجرای ویجت و میانبرها در صفحات مجزا نبوده و با لمس به بالا یا پایین آیکن برنامه می توان آن ها را مرور کرد؛ همچنین با استفاده از قابلیت اجرای سریع برنامه با لمس حروف متفاوت می توان برنامه های از پیش تعیین شده را با سرعت بیشتری اجرا نمود.

قابلیت های لانچر بلک بری BlackBerry Launcher اندروید:

  • قابلیت ارسال سریع ایمیل و پیامک به دوستان خود با استفاده از مسنجر داخلی برنامه
  • دسته بندی ویجت ها و میانبرهای برنامه های مختلف به شیوه ای متفاوت
  • قابلیت اضافه کردن برنامه و بازی ها در پوشه و دسته بندی های متفاوت
  • قابلیت اجرای سریع برنامه ها با نوشتن حروف متفاوت بر روی کیبورد
  • وجود ویجت های اختصاصی برنامه نظیر آب و هوا، ساعت و….
  • قابلیت انتخاب تصاویر پس زمینه متفاوت

لانچر BlackBerry Launcher می تواند انتظارات دیگر شما را نیز بر آورده کرده و تمامی برنامه ها و بازی ها را در دسته بندی های متفاوت با قابلیت شخصی سازی بالا به نمایش خواهد گذاشت. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه آن را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود BlackBerry Launcher 1.1.0.5804 لانچر شیک بلک بری اندروید