دانلود Divar 8.6.0 دیوار برنامه خرید و فروش کالای نو و کارکرده اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Divar 8.6.0 دیوار برنامه خرید و فروش کالای نو و کارکرده اندروید بسته هستند

دانلود Divar 8.6.0 دیوار برنامه خرید و فروش کالای نو و کارکرده اندروید

دانلود Divar جدیدترین نسخه نرم افزار دیوار برای اندرویدDivar به فارسی دیوار عنوان برنامه و همچنین سایتی با همین نام در زمینه خرید و فروش کالای نو و دست دوم و کارکرده برای سیستم عامل می باشد که با درج نزدیک به 100 هزار آگهی رایگان در روز از سوی شما کاربران است. می‌خواهید ماشین تان را بفروشید؟ به دنبال میز ناهار خوری تر و تمیز با قیمت مناسب هستید؟ گوشی‌ تان را بردارید، عکسی از آنچه می‌ خواهید بگیرید، شرایط‌‌‌ تان را بنویسید و آگهی‌ تان را روی این دیوار بچسبانید. آگهی‌ هایی که از طریق دستگاه ‌های اندروید، آیفون و وب‌ سایت دیوار دریافت می ‌شوند.

خرید و فروش اجناس دست دوم با نرم افزار اندرویدی دیوار

روی Divar بر اساس محلی که هستید، می توانید همه نیازمندی های مورد نظرتان شامل کالاها و خدمات مختلف را مشاهده کنید. فاصله هر آنچه که به دنبالش می گردید، به اندازه فاصله شما تا تلفن همراه تان است. همین حالا به اطراف خود نگاه کنید و هر کالایی که به دردتان نمی ‌خورد یا می ‌خواهید مدل جدید ترش را بگیرید، را روی Divar آگهی کنید. خودرو و خانه‌ آینده خود را پیدا کنید، کالا و خدمات و کسب و کارتان را معرفی کنید و از بخش کاریابی و استخدام آینده خود را بسازید. تنها کافیست پس از نصب، علامت «+» بالای صفحه را لمس و کار را شروع کنید!

ویژگی های برنامه دیوار اندروید:

  • خرید و فروش لوازم از سرتاسر ایران
  • ارسال آگهی بصورت رایگان
  • دارای رابط کاربری ساده
  • دارای پشتیبانی قوی

هر چقدر که دلتان می‌خواهد بر روی این دیوار آگهی بچسبانید!

روش ارسال آگهی بر روی دیوار:

شهرتان را انتخاب کنید، با لمس بر روی «+» آگهی بسازید و بفرستید. نصب آگهی روی این Divar پیگرد قانونی ندارد! با تلفن همراه تان عکس بگیرید! همان جا مشخصات لازم، توضیحات و مشخصات تماس را وارد کنید و کالا و خدمات تان را به رایگان عرضه کنید تا کاربران پرشمار دیوار آن را روی دستگاه همراه شان مشاهده کنند. کاربران بر اساس محل آگهی، راحت تر شما را پیدا می کنند.

روش خرید از Divar:

پس از پیدا کردن کالا و یا خدمات مورد نظر، کاربران مستقیم با هم تماس می گیرند و هیچ واسطه ای وجود نخواهد داشت. دقت کنید که در این مدل خرید و فروش دیوار کلا بی تقصیر است و خود کاربران باید جنبه های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

در صورت بروز هرگونه مشکل، نسخه فعلی تان را حذف کنید و نسخه جدید را دوباره نصب کنید.

هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه اپلیکیشن رسمی سایت دیوار را از اندروید ایران دریافت نمائید و یک سیستم آنلاین حرفه ای خرید و فروش اجناس رو تجربه کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Divar 8.6.0 دیوار برنامه خرید و فروش کالای نو و کارکرده اندروید