دانلود DroidMote Server 3.8.3 برنامه کنترل از راه دور گوشی اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود DroidMote Server 3.8.3 برنامه کنترل از راه دور گوشی اندروید بسته هستند

دانلود DroidMote Server 3.8.3 برنامه کنترل از راه دور گوشی اندروید

دانلود DroidMote Server برنامه کنترل از راه دور دیوایس های اندرویدیDroidMote Server برنامه ای بی نظیر برای تبدیل گوشی های اندرویدی به یک کنترل همه کاره می باشد. با داشتن این برنامه دیگر نیاز به داشتن موس و کیبورد برای سیستم عامل ویندوز خود ندارید زیرا می توانید برنامه را به کامپیوتر متصل کرده و از آن به عنوان موس و کیبورد استفاده کنید. به جزء کامپیوتر به انواع دستگاه هایی که قابلیت را داشته متصل شده و آن ها را کنترل کنید، برای مثال می توانید به تلویزیون متصل شوید و شبکه های آن را از راه دور تغییر دهید و یا اینکه اگر دستگیره بازی ندارید آن را به کنسول بازیتان متصل کرده و از آن به عنوان دستگیره یا همان گیم پد استفاده کنید.

بر روی قسمت های مختلفی از صفحه زوم کرده و یا اینکه از قابلیت چند لمسی آن نهایت بهره را ببرید، بدون داشتن موس در کامپیوتر خود به جست و جو در صفحات اینترنتی پرداخته و نهایت لذت را ببرید. با استفاده از به عنوان یک سرور کنترلی از دیوایس خود استفاده کرده و هر چیزی را که قابلیت اتصال به وای فای دارد کنترل کنید. البته شایان ذکر است که این برنامه به عنوان سرور بوده و برای کنترل هر دستگاهی باید نسخه متناسب با سیستم عامل آن را نیز بر روی آن نصب کنید.

ویژگی های نرم افزار DroidMote Server اندروید:

  • شبیه ساز لمسی کنترل دستگاه هایی که از قابلیت وای فای بهره می برند
  • تبدیل شدن دستگاه اندرویدی به گیم پد چند لمسی
  • تبدیل شدن به جوی استیک چند محوری
  • پشتیبانی از قابلیت چند لمسی
  • توانایی تبدیل شدن به موس
  • پشتیبانی از فرامین صوتی
  • جایگزین برای کیبورد

و….

توجه:

برای استفاده از این برنامه نصب Lucky Patcher یا Google Play Mod الزامیست.

هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پریمیوم و پچ شده اپلیکیشن DroidMote Server را از وب سایت اندروید ایران به صورت کاملا رایگان دریافت نمایید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود DroidMote Server 3.8.3 برنامه کنترل از راه دور گوشی اندروید