دانلود Insta Text Over On Photo 1.0.3 نرم افزار ساخت عکس نوشته اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Insta Text Over On Photo 1.0.3 نرم افزار ساخت عکس نوشته اندروید بسته هستند

دانلود Insta Text Over On Photo 1.0.3 نرم افزار ساخت عکس نوشته اندروید

دانلود Insta Text Over On Photo نرم افزار عکس نوشته اندرویدInsta Text Over On Photo عنوان اپلیکیشن فوق العاده ساخت عکس نوشته برای سیستم عامل می باشد که به کمک آن می توانید بر روی عکس های خود نوشته ایجاد کنید و آن ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. پیش از آنکه عکس های دیجیتالی جایگزین عکس هایی شوند که با دوربین های معمولی و چاپخانه گرفته می شد مردم برای ثبت تاریخ یا توضیحات مربوط به آن عکس از پشت عکس استفاده می کردند تا در آینده بتوانند توضیحات مربوطه را ببینند و خاطرات مربوط به آن عکس ها را فراموش نکنند اما با گسترش فناوری های دیجیتال و ثبت عکس ها توسط گوشی های هوشمند این امکان از مردم گرفته شد.

به کمک برنامه Insta Text Over On Photo می توانید هر جایی از عکس که می خواهید و با شکل دلخواه خود نوشته را قرار دهید، برای این کار کافیست تا با انگشتان خود خطی را بر روی عکس بکشید تا نوشته های شما در آن خط یا شکل قرار بگیرند. همچنین شکل های مختلفی مانند مارپیچ، دایره، مربع و غیره به طور خودکار در برنامه قرار گرفته است تا در صورت علاقه نوشته های خود را در آن ها قرار دهید. از نکات جالب توجه این برنامه وجود هزاران فونت و افکت در آن می باشد که به کمک آن ها می توانید نوشته هایی زیبا در عکس خود نوشته و در نهایت در هنگام مشاهده آن ها لذت ببرید.

قابلیت های اپلیکیشن Insta Text Over On Photo اندروید:

  • وجود شکل های مختلف مانند دایره، مربع، مارپیچ و… برای استفاده به عنوان شکل نوشته
  • امکان ایجاد خط با شکل دلخواه به کمک انگشتان دست برای ثبت نوشته در آن حالت
  • امکان ایجاد نوشته بر روی عکس های ثبت شده در گوشی
  • امکان به اشتراک گذاری عکس در شبکه های اجتماعی
  • وجود هزاران فونت و افکت های گوناگون و زیبا

جدیدترین نسخه پریمیوم اپلیکیشن Insta Text Over On Photo را می توانیداز وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید و از نسخه حرفه ای آن لذت ببرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Insta Text Over On Photo 1.0.3 نرم افزار ساخت عکس نوشته اندروید