دانلود Orange Cache Cleaner PRO 2.4 برنامه پاکسازی کش اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Orange Cache Cleaner PRO 2.4 برنامه پاکسازی کش اندروید بسته هستند

دانلود Orange Cache Cleaner PRO 2.4 برنامه پاکسازی کش اندروید

دانلود Orange Cache Cleaner PRO برنامه پاکسازی کش اندرویدOrange Cache Cleaner PRO نرم افزاری عالی و کاربردی در زمینه پاکسازی کش نرم افزارها می باشد که برای سیستم عامل عرضه شده است و می تواند حافظه کش دستگاه شما را پاک کند و سرعت گوشی شما را به طرز قابل توجهی بالا ببرد. یکی از دلایل کند شدن گوشی ها، میزان حافظه مخفی یا همان کش برنامه ها است چرا که کاربران پس از نصب برنامه های زیاد مقدار این حافظه مخفی روز به روز بالاتر می رود و باعث می شود تا بخشی از حافظه رم شما اشغال شده و سرعت گوشی شما کند شود.

اپلیکیشن Orange Cache Cleaner که نیاز به روت کردن دستگاه ندارد، تنها با یک لمس ساده کل حافظه کش دستگاه شما را خالی می کند و مقدار حافظه زیادی را برای استفاده آزاد می کند، این موضوع باعث می شود تا میزان استفاده از رم دستگاه نیز کاهش یابد و کسانی که با مقدار رم گوشی خود مشکل دارند بیشترین استفاده را از رم دستگاه خود کنند. بدین ترتیب مشکلاتی مانند میزان رم کم، حافظه کم و باگ ها و هنگ های آزار دهنده به پایان می رسد و شما می توانید از گوشی خود نهایت لذت را ببرید.

از نکات جالب توجه برنامه Orange Cache Cleaner می توان به این موضوع اشاره کرد که برنامه لیست سایر اپ های نصب شده را در گوشی بر اساس میزان حافظه کش اشغال شده توسط آن ها به شما نشان می دهد و شما می توانید هر کدام را جداگانه حذف کنید؛ همچنین می توانید از مسئله اشغال شدن حافظه گوشی خود پیشگیری کرده و با پاک کردن حافظه کش دستگاه خود توسط این اپ همچنان مانند روز اول از گوشی خود لذت ببرید.

ویژگی های نرم افزار Orange Cache Cleaner PRO اندروید:

  • سادگی استفاده از برنامه و پاک کردن حافظه کش تنها با یک لمس
  • محافظت از برنامه هایی که نمی خواهید آن ها را پاک کنید
  • لیست کردن برنامه ها بر اساس میزان حافظه کش
  • خروج اتوماتیک پس از پاک کردن حافظه کش
  • اسکن اتوماتیک پس از باز کردن برنامه
  • امکان حذف کش برنامه های دلخواه

جدیدترین نسخه پریمیوم برنامه Orange Cache Cleaner PRO را می توانید از وب سایت خودتان اندروید ایران دانلود کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Orange Cache Cleaner PRO 2.4 برنامه پاکسازی کش اندروید