دانلود Parallel Space Mod 3.1.7097 برنامه پارالل اسپیس ساخت چند اکانت همزمان اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Parallel Space Mod 3.1.7097 برنامه پارالل اسپیس ساخت چند اکانت همزمان اندروید بسته هستند

دانلود Parallel Space Mod 3.1.7097 برنامه پارالل اسپیس ساخت چند اکانت همزمان اندروید

اجرای همزمان دو نسخه متفاوت از برنامه های اندرویدی

به همراه آموزش تصویری برنامه پارالل اسپیس

دانلود Parallel Space-Multi Accounts پارالل - برنامه ساخت چند حساب کاربری در اندرویداگر شما هم یکی از کاربران شبکه های اجتماعی یا بازی های آنلاین باشید، حتما گاهی اوقات به فکر این افتاده اید که و در دو اکانت به طور هم زمان از آن برنامه استفاده کنید. اما چنین امکانی در این برنامه ها وجود ندارد و در هر دیوایس تنها می توان یک نسخه از آن ها را نصب کرد.
اما نگران نباشید در این مطلب برنامه پارالل اسپیس معرفی خواهیم کرد که به کمک آن می توانید این مشکل را نیز حل کنید و به طور هم زمان در یک گوشی اندرویدی دو اکانت متفاوت از یک برنامه را داشته باشید و به طور هم زمان از هر دوی آن ها استفاده نمایید.

Parallel Space-Multi Accounts بهترین گزینه برای حل مشکل شماست. طرز کار این برنامه به این گونه است که در گوشی شما یک فضای کاملا مجزا برای نصب یک نسخه دیگر از ان برنامه ایجاد می کند بدین ترتیب برنامه نمی تواند تشخیص دهد که نسخه ی دیگری از آن در گوشی شما نصب شده است تا شما بتوانید آن را در گوشی خود به طور مجدد نصب کنید و یک اکانت دیگر را با آن کنترل کنید.

ویژگی های اپلیکیشن Parallel Space-Multi Accounts اندروید:

  • امکان ساخت چندین اکانت از یک برنامه در یک دیوایس با ساخت فضای مجزا برای نصب در گوشی
  • پشتیبانی از اکثر برنامه های عرضه شده در گوگل پلی و وب سایت اندروید ایران
  • امکان ساخت اکانت دوم در مسنجرها برای گفت و گو با دیگر دوستان خود
  • بسیار قدرتمند در عین حجم پایین و کم تر از 2 مگابایت
  • امکان ساخت اکانت دوم در بازی های مختلف

و….
به کمک برنامه “پارالل اسپیس” دیگر نگران ساخت چند اکانت در گوشی خود نباشید و به راحتی دو اکانت در گوشی خود ساخته و به طور هم زمان از آن ها استفاده کنید و لذت ببرید. هم اکنون می توانید این برنامه را از وب سایت “” دریافت نمایید و لذت ببرید.

همچنین شما می توانید با استفاده از آموزش “مدیریت همزمان چندین اکانت در یک گوشی اندروید” که در به صورت تصویری آموزشی منتشر کردیم چند اکانت را به صورت همزمان مدیریت و بین آن ها سوئیچ کنید.

در صورتی که قصد دارید با نحوه عملکرد و کار با برنامه پارالل اسپیس آشنا شوید به این مراجعه کنید، که به صورت اختصاصی آموزش کاملی منتشر کردیم و می توانید طبق این آموزش دو اکانت لاین را همزمان بدون هیچ محدودیتی در یک گوشی بدون خطا، نصب و استفاده کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Parallel Space Mod 3.1.7097 برنامه پارالل اسپیس ساخت چند اکانت همزمان اندروید